top of page
SUN.png
ששש.png
דוד שמש חכם נירוסטה - טרמוביט
thermobit new screen controller 2023.png
powerd by tuya.png
get.png

Powered by

tuya app thermobit.png
 כיצד מתקשרת מערכת טרמוביט עם הדוד הביתי

הדוד החדש של טרמוביט שורד לאורך שנים ובכל מזג אוויר הודות להיותו עשוי נירוסטה  (פלדת אל חלד) קליטת אנרגיית  השמש מתבצעת ביעילות רבה בזכות השפורפרות המתקדמות

צג הטרמוביט ניתן לתליה על כל קיר בבית או

להנחה באופן חופשי על כל משטח

בין הצג לדוד מתקיימת תשדורת וקליטה אלחוטית וכל המידע עובר לענן הביתי

המשתמש שולט בטמפרטורת המים

באמצעות הצג הדיגיטלי

דוד נירוסטה טרמוביט
הצג החכם של טרמוביט לשליטה בדוד
משתמש טרמוביט
איך זה עובד

חיסכון ענק של זמן, אנרגיה וכסף!

מה מקבלים תכל״ס?

דוד עשוי נירוסטה איכותית, קלה ובלתי מחלידה.  הדוד שוכב על מעמד מיוחד מנירוסטה. אידיאלי למישור החוף. אווירודינמי ועמיד בפני רוחות עזות. נרתם היטב ואינו יכול לזוז. מותקן צללית נמוכה ואינו מכער את קו הרקיע. 

הקולט אינו קופא ואינו צובר אבנית. מבודד תרמית מטמפרטורת הסביבה ומחמם גם בימי שמש חורפיים. בנוי לקליטה של קרני השמש וממיר אותן לחום המועבר ישירות לדוד ללא  הפסד אנרגיה. מחקרים הוכיחו יעילות אנרגטית גבוהה בכ 40% לעומת קולטי הפח המוכרים.

בקר דיגיטלי אלחוטי חכם כולל צג דיגיטלי המותקן בתוך הבית ומאפשר לדעת, בכל רגע נתון: מה טמפרטורת המים בדוד. ניתן כמו כן לשלוט על תפעול הדוד באמצעות קביעת הטמפרטורה לפי הצורך. קיימת אופציה לבקר חכם בשליטה מהבית עצמו או לחלופין בקר חכם  לשליטה מרחוק באמצעות אפליקציה ייעודית.  

מרגע ההתקנה יש לך שקט נפשי, אתה יודע, בדיוק, מה הטמפרטורה של המים בתוך הדוד  

חיסכון ענק של זמן, אנרגיה וכסף! 

מעל 26 שנות נסיון, למידה יומיומית, צוות מתקינים מקצועי וחזון להישגיות בלתי מתפשרת, מאפשרים לנו להציע לכם מוצר ברמה גבוהה, בטכנולוגיה מתקדמת וחכמה שתעזור לכם לחסוך כסף, לקבל מים חמים בכל רגע נתון, באחריות! 

דוד נירוסטה חכם - טרמוביט
thermobit new screen controller 2023.png
כותבים עלינו

אני מזמין אותך לשיחת התאמה ללא חיוב, לקבלת פרטים ולשיחת יעוץ במתנה, השאר פרטים כאן

השארת פרטים
Gallery

טרמוביט -תמיד יש מים חמים

 
שמי יוסף שדה, בעלים ומנכ״ל חברת אי. סי. אס. בקרת מערכות אנרגיה בע"מ. החברה עוסקת ביבוא של מערכות אנרגיה ושיווקן בישראל. אני יזם בתחום האנרגיה הסולארית ובבעלותי מוצר אלקטרוני אלחוטי חכם, אשר פותח במיוחד לשוק הישראלי ונותן מענה מדויק לשימוש נבון וחסכוני של הדוד הביתי. 

טרמוביט -תמיד יש מים חמים 

אל תחום דודי השמש הגעתי כתוצאה מבעיה יומיומית, נפוצה כמעט בכל בית בארץ, כאשר בסוף יום העבודה הגעתי הביתה והשאלה הראשונה על הסף היתה: ״יש מיים חמים?״ כשאשתי השיבה בחיוב, המים התקררו מהר מאד. לעיתים נאלצתי להמתין שעה ויותר לחימום נוסף.  החלטתי שלא יתכן שדבר כל כך בסיסי כמו מקלחת חמה, אינו ניתן לשליטה. כיצד ניתן לדעת מה הטמפרטורה של המים בכל רגע נתון? איך יודעים מתי לחמם את המים או מתי המים מספיק חמים? כידוע, רוב האנשים מעדיפים להשאיר את גוף החימום דולק הרבה יותר זמן מהנדרש ובממוצע מבזבזים כ 35% חשמל ללא צורך ובנוסף הדוד מייצר יותר אבנית הגורמת לנזקים מיותרים.  לאור האמור לעיל החלטתי לבנות תיק מוצר לבקר אלחוטי, אלקטרוני וייעודי לדודי השמש הקיימים ומותקנים ברחבי הארץ. מצאתי לנכון לפנות למהנדס אלקטרוניקה ותוכנה לצורך פיתוח טכנולוגי. למוצר קראתי Thermobit אשר הינו פתרון אידיאלי למערכות סולאריות. ולאור ההצלחה, Thermobit מותקן באלפי בתים בישראל. לפני מספר שנים מצאתי כי הטכנולוגיה של המערכות הסולריות בעולם התקדמה בעקבות פטנט גרמני. מדובר בקולט המבוסס על שפופרות ואקום אשר ממיר את קרינת השמש לחום ללא תלות בטמפרטורת הסביבה. יעילותן של השפופות גבוהה משמעותית גם בחורף והן פותרות את כל התחלואים הנפוצים בקולטי הפח כגון נזילות, חלודה ופיצוצים בעת קרה, סתימה באבנית ובכך איבוד תפוקת אנרגיה. החלטתי לאמץ טכנולוגיה זו, להטמיע את הבקר Thermobit במערכות החדישות ולהציע לשוק המקומי מערכת ייחודית, מתקדמת, יעילה וחכמה. מערכת אשר חוסכת הוצאות תחזוקה רבות ושימוש רב בחימום בחשמל. חיסכון שאינו פוסק

קצת עלינו

לקוחות טרמוביט מספרים

איילה

“לפני שרכשתי אותו לא הבנתי עד כמה המכשיר הזה מהפכני”

איילה- משתמש בטרמוביט

אמיר יער

אני נהנה מהם בכל יום ובמיוחד בחורף ומרוצה מכך שאין לי צורך לדאוג למים"

חמים ולבזבוז חשמל מיותר".

לאוניד

“המכשיר מאפשר שליטה אובייקטיבית על טמפרטורת המים בדוד”

לאוניד- משתמש בטרמוביט
אמיר- משתמש בטרמוביט

TELL YOUR STORY

אנחנו שומרים
על סביבה ירוקה

טרמוביט חוסך בשימוש באנרגיה
ובכך תורם לשיפור איכות החיים
ולהפחתת זיהום האוויר ומקורות המים

צור קשר
קניית מכשיר טרמוביט לשליטה על הדוד
לקוחות מספרים
כתבות
התקנה
הוראות שימוש
שאלות נפוצות
צור קשר
bottom of page